chirpers سیاسی روزنامه روزنامه روزنامه ها

chirpers: سیاسی روزنامه روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی روزنامه های صبح تیتر یک تاپ نیوز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها سرمایه ارزشمندی جهت کشور خواهد بود / طیبه سیاوشی

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نسبت به زمینه‌سازی جهت ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها جهت تماشای تمام رشته‌های ورزشی از جمله فوتبال ابراز امیدواری کرد.

ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها سرمایه ارزشمندی جهت کشور خواهد بود / طیبه سیاوشی

طیبه سیاوشی: ورود خانواده ها به ورزشگاه ها سرمایه ارزشمندی جهت کشور خواهد بود

عبارات مهم : تماشا

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نسبت به زمینه سازی جهت ورود خانواده ها به ورزشگاه ها جهت تماشای تمام رشته های ورزشی از جمله فوتبال ابراز امیدواری کرد.

به گزارش ایسنا، طیبه سیاوشی در یادداشت کوتاهی نوشت: «دیشب بازی را با مردم و در کنار مردم در سینما فرهنگ تماشا کردم، خانواده هایی که زن و مرد و کودکشان باهم و در کنار هم نبرد قهرمانانمان را درنهایت همدلی و همراهی بدون هیچ مشکلی به تماشا نشستند، بله! مردم به هیجان آمدند! فریاد خوش حالی سر دادند و بعد از پیروزی به هم تبریک گفتند. این در کنار هم نشستن خانواده ها و این خوش حالی بزرگ موجب زیاد کردن همبستگی ما شد، امیدوارم این نتیجه ی خوب، مقدمه ای باشد جهت ورود خانواده ها به ورزشگاه های تمام رشته های ورزشی و از جمله به استادیوم فوتبال.

ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها سرمایه ارزشمندی جهت کشور خواهد بود / طیبه سیاوشی

همه می ترسیدند! ولی عجالتا کشور عزیزمان ایران در کنار غول های فوتبال در گروه خود “صدرنشین” هست. مردم ما قهرمانان روزهای سختند، حضور دورهمی آنها در ورزشگاه و خوش حالی و نشاط و همبستگی ایجاد شده است بین مردم، سرمایه ارزشمندی جهت کشور ما و جهت جمهوری اسلامی خواهد بود، ان شاالله.»

واژه های کلیدی: تماشا | اسلامی | فوتبال | خانواده | ورزشگاه | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog