chirpers سیاسی روزنامه روزنامه روزنامه ها

chirpers: سیاسی روزنامه روزنامه روزنامه ها روزنامه های سیاسی روزنامه های صبح تیتر یک تاپ نیوز

گت بلاگز بین‌الملل کشور عزیزمان ایران نقش بسیار مثبتی در سوریه دارد / سفیر دمشق در وین

سفیر سوریه در وین بر ادامه همکاری با کشور عزیزمان ایران جهت ایجاد صلح و حفظ تمامیت ارضی کشورش تاکید کرد.

کشور عزیزمان ایران نقش بسیار مثبتی در سوریه دارد / سفیر دمشق در وین

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، «بسام صباغ» روز جمعه در حاشیه برگزاری نمایشگاه تصویر دو رسانه روسی در وین، به خبرنگار ایرنا گفت: کشور عزیزمان ایران و روسیه دوستان و متحدان قدرتمند ما هستند که نقش بسیار مثبتی در تحولات سوریه دارند و ما به همکاری نزدیک با این کشورها ادامه خواهیم داد.
رئیس نمایندگی سوریه در شرکت های بین المللی مستقر در وین، به برگزاری دور تازه مذاکرات آستانه با تقدیر از نقش کشور عزیزمان ایران در این مناسبت اشاره کرد و افزود: علت مهم حضور ما در هر مذاکره ای ایجاد صلح و ثبات در سوریه و حفظ وحدت و تمامیت ارضی کشورمان است.

عبارات مهم : ایران
در چهارمین دور از مذاکرات دو روزه سوری آستانه که به ابتکار ایران، روسیه و ترکیه شکل گرفته، پرسشها مختلفی جهت حل سیاسی بحران سوریه با حضور هیات های دولتی و نمایندگان مخالفان، دی میستورا نماینده دبیرکل شرکت ملل در امور سوریه، هیات های نظارتی آمریکا، اردن و همچنین قزاقستان به عنوان میزبان بررسی شد.

حسین جابری انصاری و سدات اونال معاونان وزیران خارجه کشور عزیزمان ایران و ترکیه و الکساندر لاورنتیف نماینده خاص مدیر جمهوری روسیه در امور سوریه، عصر پنجشنبه و در آخر نشست سوری-سوری در پایتخت قزاقستان، تفاهم نامه تشکیل چهار منطقه کم کردن تنش در سوریه را امضا کردند که شروع برنامه ریزی جهت اجرای آن 16 اردیبهشت اعلام شده است است.
روز جمعه نمایشگاه تصویری در محل ساختمان نمایندگی دائم روسیه نزد شرکت های بین المللی در وین برگزار شد که در آن تصویر های فتوژورنالیست های خبرگزاری اسپوتنیک و شبکه خبری VGTRK روسیه از تحولات میدانی سوریه به نمایش در آمد.
صباغ برگزاری این نمایشگاه تصویر را اقدام بسیار مهمی دانست که حاصل تلاش خبرنگارانی است که جان خود را به خطر انداخته اند تا حقیقت را در پیش چشم افکار عمومی قرار دهند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | تصویر | روسیه | سوریه | تصویری | برگزاری | نمایشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog